SCR bindt hoofdsponsoren

Jumbo Michael Janssen en J. van Zoelen Auto's hebben zich voor meerdere jaren als hoofdsponsor aan voetbalvereniging SCR verbonden.

Dhr. Michael Janssen van de supermarkt Jumbo uit Maurik is clubbreed hoofdsponsor geworden en zal de aankomende jaren op alle tenues van zowel senioren als jeugd te zien zijn. Dhr. Johan van Zoelen van J. van Zoelen Auto's is hoofdsponsor senioren geworden en zal vanaf komend seizoen bij de senioren op de borst prijken.

SCR wil via deze weg de heren Michael Janssen en Johan van Zoelen hartelijk danken voor hun steun voor de aankomende jaren!

Dhr. Johan van Zoelen (J. van Zoelen Auto's) en Dhr. Michael Jannsen (Jumbo Maurik) verbinden zich voor meerdere jaren als hoofdsponsor aan SCR.

 

Sponsormogelijkheden
Als u SCR een warm hart toedraagt en graag uw steentje wilt bijdragen voor deze leuke vereniging, dan zijn er verschillende mogelijkheden om te sponsoren. Neemt u contact op met dhr. André Bosschaart (06 2158 4819) voor de mogelijkheden van de diverse sponsorpakketten.