Jouw stem is geld waard!

Rabobank West Betuwe stelt dit jaar maar liefst 80.000 euro beschikbaar uit het fonds ‘Een aandeel in de Betuwe’. Met dit fonds vloeit een gedeelte van de winst van de bank terug naar de lokale gemeenschap. Verenigingen en stichtingen konden afgelopen periode hiervoor één project indienen. Ook v.v. SCR heeft een project ingediend, namelijk een nieuwe beregeningsinstallatie voor de velden. Stemmen kan vanaf 1 april!

Leden van Rabobank West Betuwe mogen meebeslissen hoe dit bedrag onder verenigingen en stichtingen wordt verdeeld door het uitbrengen van een stem op twee regionale projecten die zij een warm hart toedragen. Hoe meer stemmen een project ontvangt des te hoger de bijdrage voor dit project wordt. Steun ons project en breng van 1 t/m 30 april 2016 jouw stem uit op onze vereniging via de website www.rabowestbetuweleden.nl.

Kortom, jouw stem is geld waard! Help jij v.v. SCR aan een nieuwe beregeningsinstallatie?