Zondag 6 augustus 1e training

Op zondag 6 augustus begint het nieuwe seizoen 2017-2018. Aanvang training 11:00 uur.

Iedereen die zijn kans wil pakken om een plaats binnen de A/B selectie te bemachtigen, is van harte welkom op de eerste open training van het nieuwe seizoen. Deze kennismakingstraining is speciaal bedoeld om iedere voetballer binnen onze club de kans te bieden om in het 1e elftal te kunnen spelen. Bovendien zullen spelers en begeleiding aan elkaar worden voorgesteld. Kortom, ben jij lid bij v.v. SCR en wil jij je kans grijpen? dan ben je van harte welkom. De training begint om 11:00, uiterlijk 10:30 aanwezig.

Na afloop van de training wordt er een lunch verzorgd. Om te voorkomen dat we te weinig (of teveel) eten inkopen, is het de bedoeling dat je laat weten wanneer je aanwezig bent. Dit kan via Bertho van Neerbos (06-30530593) of Wesley Vink (06-44373153). De spelers die afgelopen seizoen in de A-selectie waren ingedeeld hoeven zich niet op te geven, deze spelers zijn automatisch aangemeld.