Wim Laponder

 

Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden
van onze intens betrokken erevoorzitter

Wim Laponder

op 73-jarige leeftijd

 

Wim is meer dan 40 jaar voorzitter geweest van v.v. SCR, heeft in die jaren enorm veel betekend voor de club en is tot op het laatst betrokken geweest bij de club.


Wij wensen Drika, Ineke, Wim jr. en de rest van de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

~~~~~~~~~~

In verband met het overlijden van onze erevoorzitter Wim Laponder is er in de kantine een herdenkingsplek ingericht waar een bericht in het condoleanceregister achtergelaten kan worden. De kantine is hiertoe dinsdag-, woensdag- en donderdagavond geopend.

De condoleance vindt plaats op zaterdag 16 december van 19:00 - 20:30 bij Donker Uitvaartverzorging; Belvédèrelaan 11, Beusichem. De uitvaart zal maandag 18 december plaatsvinden.

Uit respect zullen alle activiteiten van v.v. SCR tot het eind van het jaar, waaronder de SinterKerst & Nieuwbingo, alle wedstrijden gepland voor komend weekend en de kaartavond op 22 december, worden afgelast.